Понеділок, 1 Липня 2019 в 11:18

International HR & Recruiting Summit — LifeStyle 5.0


7 вересня в Одессі відбудеться International HR/Recruiting Summit LifeStyle 5.0  Odessa — найпрактичніша конференція України у сфері HR/Recruiting, яка об’єднує Менеджерів з персоналу та Рекрутерів всіх галузей України та закордону.

Сьогодні ти Герой свого часу! Ти витрачаєш понад 160 годин на місяць, щоб компанія жила краще! Ти професіонал своєї справи, котрий віддає своє життя на благо людей!

Ти хочеш бути сучасною(ним)? Ти хочеш, щоб твою працю цінували? І хочеш нарешті відпочити на морі? Ти маєш кидати виклик самому собі і ставати кращим, ніж вчора, бо людям начхати на те ким ти була(в) вчора… вони вимагають результатів щодня!

Якщо ти зупинишся і опустиш руки, чи ще гірше – ти будеш думати, що все знаєш і ти незамінний в компанії, прийде день і нове активне покоління постукає у двері твоєї посади.

Запрошуємо тебе в сонячну та пристрасну Одесу!

На тебе чекають:

 • 10 ТОП тренерів України та Закордону у сфері HR/R
 • 10 Тренінгів по 1,5 години кожен!
 • Розіграш Кубків та Медалей + подарунків від партнерів!
 • Афтепаті з Тренерами

Стомився в офісі? Хочеш емоцій та челенджів? Одеса, 7 вересня! Ти заслужила(в) відпочинок та час на свій розвиток.

Івент: http://bit.ly/2X5JPmi
Квитки: https://hrlifestyle.org/
Безкоштовні квитки: http://bit.ly/31VYy6U + http://bit.ly/2RAbGKl
Телеграм Канал: https://t.me/ithrlifestyle

Категорії: Заходи

Середа, 12 Червня 2019 в 17:14

Аналізуйте ефективність своїх вакансій з PersiaHR

Команда PersiaHR завжди прагне, щоб наші користувачі могли не просто оптимізувати робочі процеси, а й мали можливість проаналізувати якість своєї роботи. Саме тому ми додали в систему можливість створювати індивідуальні причини відмов кандидатам.

Завдяки цьому ви зможете не тільки з’ясувати, що найчастіше стає причиною відмови кандидатам, а й збільшити число кандидатів, які прйняли пропозицію. Ви легко зможете побачити проблемні місця в процесі підбору і покращити свою пропозицію для кандидатів.

Нагадуємо, що в PersiaHR у вас є можливість створювати індивідуальні етапи роботи з кандидатом. Ви можете бачити їх зліва в спеціальному блоці. Тут же за замовчуванням вам доступний загальний список причин відмов.

Тепер до списку стандартних причин відмов ви можете додати свої, які будуть враховувати, наприклад, специфіку вакансії або будь-які інші фактори, що впливають на відмову, як з боку замовника, так і з боку шукача.

Зробити це дуже просто. Для початку складіть свій список причин відмов, після цього в розділі «Налаштування» перейдіть на сторінку «Причини відмов».

Далі натисніть на кнопку «Додати», вкажіть нову причину відмови і збережіть її в загальному списку.

Готово! Тепер серед загального списку ви можете вказати свою.

Крім цього, тепер ви можете відфільтрувати кандидатів за причинами відмов у потрібній вакансії. Для цього в розділі «Вакансії» необхідно вибрати потрібну для вас вакансію і поряд з її назвою натиснути на етап «Відмовлено» (він відображений червоним кольором). Після цього ви потрапите на сторінку, де буде представлений весь список кандидатів, яким було відмовлено. У правому верхньому куті ви можете вибрати причину відмови, що вас цікавить.

Ми впевнені, робота з причинами відмов зробить вашу роботу більш ефективною!

Категорії: Оновлення PersiaHR

Понеділок, 13 Травня 2019 в 16:15

HR Connect Conference Lviv 2019

HR Connect Conference Lviv 2019 — подія для активних працівників Human Resourse галузі, які прагнуть вдосконалюватись, навчатись та розширювати коло професійних інтересів та знайомств.

На конференції @HR Connect Conference Lviv 2019 на вас чекатимуть: поради від досвідчених людей, успішні практики відомих компаній, нові знання, тренди галузі, цікаві знайомства, подарунки та неймовірний настрій.

У програмі конференції:

 • Навчання спеціалістів всередині компанії: плюси та мінуси;
 • Staffing: міжнародні тренди та українські реалії;
 • Розберемо види автоматизації HR відділу та порівняємо їх;
 • Поговоримо про метрики HR, рекрутингу та HR маркетингу;
 • Дізнаємось в чому секрет росту великих компаній?
 • Поговоримо про мотивацію персоналу та рекомендації в рекрутингу;
 • Еmployer-брендинг та розробка креативних рішень в hr-сфері;
 • та багато інших цікавих тем.

У події візьмуть участь більше 10 досвідчених доповідачів та понад 200 учасників з усієї України.

На конференції відбуватиметься основний потік з доповідями, де провідні спеціалісти разом з учасниками детально розберуть найцікавіші випадки з своєї професійної практики та обговорять тренди галузі.

Проведіть день з користю, натхненням та цікавими дискусіями разом із лідерами провідних компаній, однодумцями та професіоналами.

Детальніше про конференцію: http://hrconnect.com.ua/
Телеграм канал: https://t.me/hrconnect
FB-Event: https://www.facebook.com/events/613698725702302/

Категорії: Заходи