Середа, 25 Березня 2020 в 11:28

PersiaHR — ваш основний помічник під час карантину

Карантин вніс свої зміни в звичний робочий ритм, зокрема для рекрутерів. Багато компаній змушені призупинити найм нових співробітників, а всі процеси поставити на паузу. Але це не означає, що рекрутери залишаються без поточної роботи, навпаки, карантин — вдалий час, щоб напрацювати собі базу кандидатів.

PersiaHR — ваш найкращий помічник для віддаленої роботи. За допомогою нашої системи ви зможете повноцінно працювати з кандидатами, замовниками та колегами з дому. Також вам буде легко підбирати віддалений персонал і вести з ними всю роботу за наймом.

Чому PersiaHR стане для вас найкращим рішенням для віддаленої роботи? Ми виділили п’ять основних причин, щоб почати користуватися онлайн-системою автоматизації рекрутингу прямо сьогодні.

1. Доступ з будь-якого пристрою

На відміну від коробкових ATS, PersiaHR — це хмарна система, тобто ви можете користуватися нею з будь-якого пристрою з будь-якої точки світу. Вам потрібен тільки логін і пароль, і вся ваша база буде у вас під рукою. Також у нас є мобільна версія — вся інформація про кандидатів, вакансії і співбесіди буде у вашому смартфоні.

2. Робота з колегами

Ви можете додавати в систему своїх колег-рекрутерів і працювати з ними одночасно. Всі рекрутери компанії мають доступ до загальної бази кандидатів: можуть додавати резюме, шукати відповідні резюме, прив’язувати їх до вакансій, робити нотатки, редагувати інформацію. Також в систему можна додавати і замовників, для яких підбирається персонал. Вони теж зможуть додавати свої коментарі і відслідковувати роботу над вакансією.

3. Єдина база кандидатів

Ви і ваші колеги можете додавати кандидатів в свою базу з різних джерел і різними способами. Імпортувати резюме можна не тільки з файлів, але і з джоб-сайтів і соцмереж. Інформація з резюме розпізнається автоматично, і система сама створює картку кандидата, з якою ви можете працювати — прив’язувати до вакансій, додавати коментарі, спілкуватися з кандидатом. До речі, вся історія взаємодії і листування зберігається в системі.

4. Планування подальших дій

В системі є зручний планувальник подій і календар. Ви можете додавати все нагадування про дзвінки, листи, зустрічі та співбесіди в календар PersiaHR, який синхронізується з Google-календарем. Так що всі заплановані події не залишаться без вашої уваги.

5. Спілкування з кандидатами прямо з системи

Ви можете відправляти листи прямо зі сторінки кандидата. Коли кандидат відповість на ваше повідомлення, копія листа прийде також і на вашу основну пошту. До листа можна прикріпити будь-який файл — тестове завдання, анкету і т. Д. Якщо кандидат прикріпив до свого листа приклади робіт, фотографії або тестове завдання, PersiaHR їх отримає і прив’яже до картки кандидата.

І головне — робота в PersiaHR безпечна і конфіденційна. Доступ до вашої бази маєте тільки ви, а всі дані зберігаються на сервері у зашифрованому вигляді. А ще ви завжди можете вивантажити свою базу за допомогою резервної копії.

Карантин — час для упорядкування своєї роботи. PersiaHR допоможе вам організувати робочий процес і зробити його зручнішим. Підвищуйте свою ефективність з нами!

 

*фото https://www.pexels.com/

Категорії: Цікаве

П’ятниця, 20 Березня 2020 в 12:21

Робота PersiaHR під час карантину

Команда PersiaHR намагається дотримуватися карантину і більше працювати з дому. Всі технічні процеси і підтримка клієнтів продовжують працювати в звичайному режимі. На всі вхідні звернення ми обов’язково відповідаємо, але терміни відповідей можуть незначно зрости. Раді будемо почути ваш досвід роботи на карантині – пишіть нам 🙂

Категорії: Оновлення PersiaHR

Середа, 15 Січня 2020 в 15:50

International HR & Recruiting Summit — LifeStyle 6.0 — Kyiv

Найочікуваніша подія в Україні для Рекрутерів та Менеджерів з персоналу 2020 році!

27 березня, 9.00
#Київ #Киев

Найпрактичніша конференція для Рекрутерів та Менеджерів з персоналу всіх галузей України!
На Вас чекає унікальний формат у вигляді 10 тренінгів від ТОП тренерів світу в своїх галузях з США/EU/України.

Рекрутинг напрям:
Jan Tegze — SolarWinds and Author of “Full Stack Recruiter”
Ondřej Procházka — Facebook
Susanna Frazier — Walmart
Teddy Dimitrova — GeoPhy
Сергій Бабіч — LvivCSS

HR напрям:
Olena Antosheva — Materialise
Igor Solodov — Solodov.projects
Vasyl Hukalyuk — ITHRLifestyle
та інші…

Цей Саміт підходить для віх від початківців до директорів своїх напрямків! Командам знижки!

Зловіть свій шанс набратися Практики, а не теорії! Місця обмежені!
Знання та готові рішення / Сертифікати та Подарунки / Шалені емоції все це — чекає на Вас!

Зареєструватися — www.facebook.com/events/513525196093049/
Безкоштовні квитки — www.bit.ly/2shbUh0
Закритий Телеграм канал — www.bit.ly/2xB0uE8

Категорії: Заходи